Výcvikové kurzy

Autoškola COOL Bratislava  > Ponúkame vám >  Výcvikové kurzy

Ponuka kurzov

V autoškole CooL vám ponúkame výcvikové kurzy pre nových vodičov, kondičné jazdy pre existujúcich vodičov, individuálne kurzy pre tých, ktorí sú časovo zaneprázdnení alebo z akéhokoľvek dôvodu potrebujú absolvovať kurz mimo štandardných termínov. Súčasťou výcviku je aj povinný kurz prvej pomoci, ktorý môžete absolvovať taktiež u nás. Po teoretickej a praktickej príprave sa celý výcvikový cyklus končí absolvovaním záverečnej skúšky.

 

Mám dlhoročné skúsenosti vo výcviku vodičov v tých najlepších autoškolách v Bratislave. Od roku 2000 som pripravil do premávky niekoľko stoviek úspešných vodičov. V predchádzajúcom zamestnaní som ako dopravný policajt získal mnohoročné skúsenosti pri vyšetrovaní dopravných nehôd v Bratislave, preto veľmi dobre poznám príčiny dopravných nehôd, najrizikovejšie a najkolíznejšie úseky v Bratislave. Cenné skúsenosti rád uplatňujem pri výcviku nových vodičov, preto sa môžete spoľahnúť, že vás naučím viac než len kvalitné základy,“ hovorí Marián Koiš, zakladateľ a inštruktor Autoškoly CooL.

 
Zobraziť podrobnú ponuku výcvikových kurzov