Prečo práve Autoškola CooL?

 

Pri výbere autoškoly každý zohľadňuje predovšetkým dva faktory. Tým hlavným je prirodzene cena kurzu. Druhým nezanedbateľným faktorom je kvalita kurzu a skúsenosti okolia známych. Naše ceny patria medzi priemer na trhu, dokážeme však garantovať špičkovú kvalitu. Prečo by ste si mali vybrať autoškolu CooL? Na túto otázku vám odpovie priamo majiteľ a vedúci inštruktor Marian Koiš.

 

Mám dlhoročné skúsenosti vo výcviku vodičov v tých najlepších autoškolách v Bratislave. Od roku 2000 som pripravil do premávky niekoľko stoviek úspešných vodičov. V predchádzajúcom zamestnaní som ako dopravný policajt získal mnohoročné skúsenosti pri vyšetrovaní dopravných nehôd v Bratislave, preto veľmi dobre poznám príčiny dopravných nehôd, najrizikovejšie a najkolíznejšie úseky v Bratislave. Cenné skúsenosti rád uplatňujem pri výcviku nových vodičov, preto sa môžete spoľahnúť, že vás naučím viac než len kvalitné základy. dopravných nehôd preto získané cenné skúsenosti sa snažím ďalej uplatniť pri výcviku nových vodičov.

Cena kurzu určite zohráva veľkú úlohu pri výbere autoškoly, avšak určite by nemala byť smerodatná. Hlavne rodičia budúcich vodičov, by si mali uvedomiť, že kurz v autoškole si vaše deti poväčšine budú robiť len raz, a preto je dôležité venovať výberu autoškoly veľkú pozornosť. Mám tiež deti a na nikdy na nich nešetrím, snažím sa im vyberať a kupovať to najkvalitnejšie, a najlepšie, lebo som už dávno zistil, že kvalita má svoju cenu.

 

Marián Koiš