Zapíšte sa do kurzu v bratislavskej Autoškole CooL, kde môžete získať nielen vodičský preukaz ale aj vynikajúce vodičské zručnosti.
 

Autoškola CooL sa predstavuje

 

Bratislavská Autoškola CooL vznikla na podnet skúsených inštruktorov, ktorým nie je ľahostajná bezpečnosť na cestách. V našich kurzoch sa sústredíme najmä na trénovanie náročných situácií, ktoré môžu nastať v autami preplnenej Bratislave.

 

Majiteľom a zároveň aj hlavným inštruktorom autoškoly je pán Marián Koiš, ktorý má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti. Od roku 2000 pripravil do premávky stovky úspešných vodičov. Nájdete nás na Štefánikovej ulici 47 v Bratislave pri Slovenskej akadémii vied.

 

Ponúkame vám výcvikové kurzy pre nových vodičov, kondičné jazdy, individuálne školenia a kurzy prvej pomoci.

 

Zapíšte sa do nášho kurzu. Nachádzame sa v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice, a naša poloha je veľmi výhodná aj pre ľudí, ktorí pravidelne dochádzajú do Bratislavy za štúdiom či prácou.